KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16185423
*
nr 1618 5423
Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:16:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/4 22:20:06
1
300 kr
6/5 11:31:05
2
Vinnande bud
6/5 12:10:20
1
500 kr
6/5 12:10:20
2
600 kr (Budbetjänt)
6/5 15:44:14
3
800 kr
6/5 15:44:14
2
900 kr (Budbetjänt)
6/5 15:45:10
3
1.000 kr
6/5 15:45:10
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders andrén olja olja på pannå oljemålning oljemålningar skärgård skärgården skärgårdsmotiv vatten
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1618 5423
Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/4 22:20:06 | 1 | 300 kr |
| 6/5 11:31:05 | 2 | Vinnande bud |
| 6/5 12:10:20 | 1 | 500 kr |
| 6/5 12:10:20 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 6/5 15:44:14 | 3 | 800 kr |
| 6/5 15:44:14 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 6/5 15:45:10 | 3 | 1.000 kr |
| 6/5 15:45:10 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders andrén olja olja på pannå oljemålning oljemålningar skärgård skärgården skärgårdsmotiv vatten
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



